O mnie

Witam serdecznie na moim blogu

Tak naprawdę mam na imię Basia i mieszkam w małej miejscowości w województwie lubelskim. Odkąd pamiętam zawsze kochałam książki i to z biegiem lat się nie zmieniło. Uwielbiam z kubkiem pysznej i gorącej herbaty usiąść w fotelu i zanurzyć się w lekturze. Przenieść się w inny świat. 

Wielu na pewno się zastanawia skąd taki mój dziwny login. Otóż po jednej z przeczytanych książek tak podobała mi się postać jednej z bohaterek, że zapożyczyłam sobie, a cyfry to po prostu numer mojego domu. I tak już zostało. 

Czytam przede wszystkim kryminały, thrillery, romanse, powieści obyczajowe, horrory. Ostatnio zainteresowałam się fantastyką i coraz bardziej przekonuję się do tego gatunku. W wolnym czasie oprócz czytania książek oglądam seriale i staram się pisać coś własnego. Nie są to jakieś wybitne dzieła, ale lubię wymyślać różne historyjki. Jeśli ktoś będzie miał ochotę zajrzeć to zapraszam:

Miłosna trylogia
Córka mafii

Na pomysł założenia bloga z recenzjami wpadłam pod wpływem impulsu i teraz sprawia mi to frajdę. Nie jest on może jeszcze najlepszy, ale postaram się w przyszłości wprowadzić jakieś nowości, jak tylko pozwoli mi na to czas i możliwości. 
Swoje recenzje publikuję także na: lubimy czytać i granice

Jeżeli ktoś miałby ochotę o coś zapytać albo napisać do mnie podaję swój mail


basia_m871@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku, będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad. To jest dla mnie ważne wiedzieć, czy podoba Ci się mój blog.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...